Kategoriler
Mobilyalar ve dekoratif tasarımlar Uncategorized

Ofis Dekorasyonu

Fonksiyonel ve Şık Ofis Dekorasyon Çözümleri

Ofisler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en yaygın kullanılan çalışma ortamlarıdır. İşlerin koordine edildiği, ARGE çalışmalarının yapıldığı, işlerin yönlendirildiği, ikili iş görüşmelerinin yapıldığı ofisler, meslek gruplarına, sektörlere göre değişse de tasarımda dikkat edilmesi gerekenler ortaktır. Çünkü bütün ofislerin kullanım amacı, ortaya bir hizmet sunmak, hizmette süreklilik sağlamak hem çalışanların hem de müşterilerin kendini rahat hissedeceği bir konsept oluşturmaktır. Bu bakımdan ofis dekorasyonu yapılırken çift taraflı düşünülür. İlk olarak çalışanlar göz önünde bulundurulur. Çalışanların kendini rahat hissedeceği, huzur bulacağı, işine konsantre olacağı ve iş verimliliğini arttıracak dekorasyonlara yönelmek gerekir. İkinci olarak da hedef kitle, yeni müşteri göz önüne alınmalıdır. Çünkü onlar da ofisin bir parçasıdır ve ofis dekorunuz müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin gözünde oluşturacağınız ilk intibada doğrudan etkilidir.

ofis 3

Firmamız uzun yıllardır Afyon ofis dekorasyon çözümleri üretmekte, uzman iç mimarlarımız faaliyet alanınıza ve ofisinizin şekline, ölçüsüne göre tasarımlar yapmaktadır. Elbette her tasarımımızın temelini sizlerin hayalleriniz oluşturur. Bizler mimarlarımızın ekspertiz çalışmalarıyla süreci başlatır, bilgisayar ortamında projemizi hazırlar, her detayı sizlerle paylaşır, revize edilmesini istediğiniz yerlerde değişiklikler yapar ve projenin son halini sizin onayınızla tamamlarız. Daha sonra da imalathanelerimizde gerekli imalatları yaparak ustalarımızla hızlı ve güvenli biçimde ofislerinize uygularız. Bütün bunlar sonunda Afyon ofis dekorasyon alanının en güzel, en özel ofislerine sahip olursunuz.

ofis 2

ofis 5

Ofis Dekorasyon Fikirleri

Firmamız Afyon’da edindiği tecrübeleri Antalya’ya da taşımak istemiş ve ikinci şubesini Antalya’ya açarak burada da projeler geliştirmeye başlamıştır. Antalya ofis dekorasyon alanında tecrübelerimiz eşliğinde belirtmek isteriz ki ofis dekorasyonu, ev dekorasyonuna nazaran çok daha çetrefilli, çok daha fazla emek ve zaman gerektiren bir iştir. Hiçbir detay atlanılmamalı, uygulayacağınız her dekorasyon öncelikle iş verimliliğini arttırmalı, siz ve çalışanları daha fazla motive etmeli, dikkat dağıtmamalıdır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:
◦Aydınlatmalar: Aydınlatmalar Antalya ofis dekorasyon tasarımlarının en önemli unsurudur. Yeterli aydınlatma yapılmadığı taktirde hem çalışma verimi engellenir hem de dekor çözümleri kötü görünür. Farklı noktalarda çeşitli aydınlatma ürünleri ve özellikle masa lambaları iyi bir tercihtir.
◦Ofis mobilyaları: İdeal bir ofis yerleşiminde ve dekorasyonunda mobilyaların payı büyüktür. Aynı renkten ofis mobilyaları odaların daha asil bir görünüm kazanmasını sağlar. Eğer odanız küçükse minimal ofis mobilyaları seçebilirsiniz.
◦Kapalı alan bitkileri: Bitkiler bulundukları alana canlılık kazandırır. Bunun için ofislerinizde canlı bitkilere yer vermek hem ruhunuzu dinlendirecek hem de doğallık kazandıracaktır.
◦Duvar kağıtları: Etkileyici bir tasarım için duvar kağıtları kullanmalısınız. Bu sayede odalarınız ferah bir çalışma alanı olacağı gibi görsel bir şölen de oluşturur
◦Pencereler: Ofislerin havadar olması oldukça önemlidir. Antalya ofis dekorasyon uygulamalarında pencerelerinizde stor perde kullanarak gün ışığından daha fazla yararlanabilir, istediğiniz miktarda gün ışığını içeriye alabilirsiniz.
◦Renkler: renkler her alanda olduğu gibi Afyon ofis dekorasyon uygulamalarında da asıl noktalardan birisidir. Sektörünüze, markanıza, logonuza uygun renk tercihi kullanabilirsiniz. Duvar, tavan ve zemin renk açısından ilk dikkat çeken yerler olsa da özellikle duvarlar ön plandadır. Ofis duvarlarınızı küçük ofislerde açık renk, özellikle beyaz tonlarında boyarsanız daha ferah, daha geniş bir alan ortaya çıkar. Yine de kolonlarda, duvarlarda farklı renkler de kullanabilirsiniz.

ofis 1

Ofis Dekorasyonunda Kalitenin Adresi

Hayallerinizdeki ofise sahip olmak için bizler hem Afyon hem de Antalya’da hizmetinizdeyiz. Hangi sektörde bulunursanız bulunun en kaliteli, benzersiz tasarımlara sahip, yenilikçi çözümler geliştiriyor, tasarım, üretim, satış, montaj, sevkiyat gibi bütün hizmetlerimizde güvenilir çözümler sunuyoruz.