Kategoriler
Mobilyalar ve dekoratif tasarımlar Uncategorized

Mobilya kurulum

Mobilya kurulum

22
Ağu

Hassas bir kurulum sürecine sahip olan mobilyaların hem montajında hem de taşınmasında dikkat etmek gerekir. Montaj ve taşıma esnasında ahşap ve tekstil ürünleri ile üretilen mobilyalarda darbelerden kaynaklanan kırılma, çizilme ya da ezilmeler görülebilir. Kullanıcıların da en sık şikayetçi olduğu konuların başında mobilyaların kurulum sırasında gördüğü hasarlar gelir. Bu nedenle, çeşitli materyallerle üretilen mobilyaların hasar görmemesi için işinde uzman ekiplerin kurulumu gerçekleştirmesi gerekir.

Taşıma ve teslimat da en az kurulum kadar hassas bir süreçtir. Nakliyenin doğru bir şekilde planlanmaması nedeniyle mobilya çeşitleri büyük hasar görebilir. Mobilyaların araç içinde sabitlenmemesi ya da güzergahın yeterince incelenmemesi gibi durumlarda hassas mobilyalarda kırılma ve çizilme gibi hasarlar oluşur. Aynı zamanda, araç içinde bulunan diğer mobilyalar da sabit bir şekilde durmadıkları için birbirlerine çarpabilir.

Teslimatta ise mobilyaların hasar görmemesi için doğru bir şekilde sarılması ve taşınması gerekir. Özellikle ağır ve büyük ürünlerin mutlaka birkaç kişi ile taşınmasında fayda vardır. Yüksek katlı binalara yapılacak teslimatlarda taşıyıcı ekipler merdivenleri kullanmak durumunda kalabilir. Asansör olmayan binalarda merdivenle yapılan taşımalarda fazladan özen göstermek gerekir. Bu özen profesyonel ekipler tarafından gösterilerek mobilyaların zarar görmesi engellenir.

Aslında hem kurulum hem de nakliye ve teslimat sırasında yaşanan olumsuz durumların en büyük kaynağı profesyonel olmayan ekiplerdir. Deneyimsiz kişiler mobilya teslimatını doğru bir şekilde yapamadığı takdirde kullanıcıları mağdur eder. Aynı zamanda, taşımada da tehlikeli durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Kötü deneyimler yaşayan kullanıcıların güveni zedelenenir.
Duru Mobilya, 2004 yılından beri bulunduğu mobilya sektöründe son kullanıcılar için montaj, nakliye ve teslimat gerçekleştirir. Alanında uzman ve profesyonellerden oluşan deneyimli kadrosu ile depolama, kurulum, nakliye ve taşıma süreçlerini başarıyla yürütür. %100 hasarsız ürünlerle kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan Duru Mobilya kısa sürede öncelikli tercihlerden biri haline gelir.
Pazarda önemli bir yere sahip olan mobilya sektöründe son kullanıcının memnuniyetinin sağlanması başarılı bir montaj ve teslimat sürecinden geçer. Duru Mobilya, son kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yalnızca kullanıcıların değil üretici ve perakendecilerin de öncelikli tercihleri arasına girer. İzmir’de başlayan çalışmalarını kısa sürede Ege Bölgesi’nin tamamına genişletir. Duru Mobilya’ya duyulan güven sürecin her alanında kendini gösterir. Temel amacı mobilyaların hasarsız bir şekilde son kullanıcıya teslim edilmesi olan ABC Mobilya profesyonelliğini ve deneyimini tüm kurulum ve teslimat sürecine yansıtır.

Hem depolama hem de montaj ve teslimat süreçleri profesyonel ekiplerce planlanarak organize edilir. Ağaç ve tekstil ürünleri kullanılarak üretilen mobilyaların ne kadar hassas olduğunun bilincinde olan Duru Mobilya, özellikle nakliye sırasında yaşanacak sıkıntıları öngörerek planlama yapar. Mobilyaların teslim edileceği adres, yol ve güzergah bilgileri önceden alınarak planlama yapılır. Aynı zamanda, özellikle hassas ve büyük ebatlı mobilya çeşitlerinin araç içine yüklenmesi ve burada sabitlenmesi de profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Üreticilerin marka değerini de artıran bu süreçte son kullanıcı memnuniyetini artırmak amacıyla Duru Mobilya tarafından raporlama hizmeti de verilir. Montaj, nakliye ve teslimat süreçlerinin sonunda tüm veriler muhafaza edilerek rapor halinde çözüm ortağı olan ilgili firmalara sunulur. Müşteri memnuniyeti, verimlilik oranı ve performansla ilgili diğer kriterler bu raporlarda gösterilir. Duru Mobilya hem firmaların hem de son kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde hizmet alanını genişletir ve verdiği hizmetleri iyileştirir.

Duru Mobilya 2004 yılından beri profesyonel ve deneyimli kadrosu, kaliteli hizmetleri ve başarılı süreç yönetimi ile çalışmalarını sürdürür.

Kısaca Duru Mobilya

Çalışmalarına 2004 yılında İzmir’de başlayan firmamız kısa sürede sağladığı yüksek son kullanıcı memnuniyeti ile mobilya sektörünün önemli üreticileri ve perakendecilerinin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Firmamız mobilya kurulum ve montajı konusundaki uzman ekipleriyle Ege Bölgesi’nin tamamına hizmet vermektedir.