Kategoriler
Mobilyalar ve dekoratif tasarımlar Uncategorized

Mobilya Aksesuar Seçimi

Mobilyalarımız hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Ev ve iş yaşamımızda birçok işlerimizde mobilyaları kullanırız. Yazı yazmak için kullandığımız bilgisayarın bir masaya ve sandalyeye, tencere tava gibi mutfak eşyalarımızı saklamak için mutfak dolaplarına, kıyafetlerimizi düzenli bir şekilde muhafaza etmek için elbise dolaplarına ihtiyacımız olur.

Mobilyalar hayatımıza büyük kolaylık sağlar. Evde düzen oluşturmada en büyük yardımcımızdır. Mobilya aksesuarları toplumlara, kültürlere ve gündelik yaşamda duyulan ihtiyaçlara göre üretilir. Yatak, koltuk, dolap, masa, sehpa, raf, kitaplık, iskemle gibi mobilyalar artık hayatımızın bir parçası haline gelip evlerimizin olmazsa olmazları oldu.

Mobilya aksesuarları mobilyalar kadar ön plana çıkmaz. Bir filmdeki yan oyuncular gibi önemleri pek anlaşılmaz. Yoklukları çabuk hissedilen mobilya aksesuarları hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Oysaki mobilya aksesuarları olmadan satın aldığımız mobilyaların pek bir önemi kalmıyor.

Mobilya aksesuarları mobilyanın ana gövdesini oluşturan ana parçanın dışında diğer bütün parçalara denir. Mobilya aksesuarlarına örnek verecek olursak; dolap ve çekmece kulpları, kapı kolları, gardırop iç üniteleri, çekmece rayları, menteşeler, raf altları ve taşıyıcıları, koltuk ayakları ve sandalye tekerlekleri

Mobilyanızın aksesuarlarını İnegöl mobilya kalitesi ile temin edebilirsiniz. Uzun yıllardır mobilyacılık sektöründe Türkiye’de kalitenin adresi olan İnegöl mobilya birçok mobilya aksesuarı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Mobilya aksesuar modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için hemen size en yakın İnegöl mobilya mağazalarımıza gelin.

ADRES BİLGİLERİ
◦Mahmudiye Mah. Uğur Sok. No:5 İnegöl/Bursa
◦0538 917 94 61
◦İnegöl Mobilya