Kategoriler
Mobilyalar ve dekoratif tasarımlar Uncategorized

En Avantajlı Fiyata Yatak Odası Özbay’dan Alınır!

Evimizin en özel yerine, en güzel eşyalar yakışacaktır. Evin diğer odalarının tasarımında genelde göze hitap ön planda iken, yatak odasını sadece kendi rahatımız ve konforumuz açısından düşünebiliriz. Elbette ki tarzımızı yansıtacak ve gözümüze de hitap edecek tasarımlar dikkat edeceğimiz konulardandır. Ancak yatak odası denildiğinde dinlenme ve rahatlık akla geldiğinden daha konforlu tasarımlar tercih etmemiz gerekli olacaktır.

Yatak odası seçiminde, genelde bazalı yatak odası takımları tercih edilse de modern ve şık görüntüye sahip modellerde göz önünde tutulmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, yatak odasında ki mobilyaların uzun ömürlülüğüdür. Genel bir araştırmada en az değişiklik yapılan oda yatak odası olarak belirlenmiştir. Yani evimizde diğer eşyaları 5 yılda bir yeniliyorsak yatak odalarını 10 yılda bir yeniliyoruz diye düşünülebilir. Bu sebeple gözümüzün de çabuk sıkılmayacağı ve modası uzun süre değişmeyecek ürünler tercih etmeliyiz. Örneğin; ahşap yatak odası takımlarının modası yıllar geçse de değişmiyor. Tercih edilebilecekler arasında beyaz renk yatak odası takımları da yer alabilir. Çünkü beyaz renk de modası geçmeyen yatak odası takımlarından kabul ediliyor.

Yeni yılın avantajı sayesinde kampanyalı yatak odası takımları satışları devam eden mağazalar, istediğiniz mobilyaları uygun fiyatlara bulmanızı sağlayacaktır. Yatak odası fiyatları en ucuz hangi firmada bulabilirim diyor iseniz adresiniz Özbay Mobilya olmalıdır.

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Özbay Mobilya hem ucuz hem kaliteli ürün satışının öncülerindendir. Uygun ödeme koşulları ile her keseye hitap eden bir mobilya mağazasıdır. Evinizin her köşesinde olduğu gibi yatak odasında da yapacağınız tüm tercihleri uzman ekibi ve kaliteli satış anlayışı ile daha da kolaylaştırmak için çaba göstermektedir.

Yatak odası Özbay’dan alınır. Çünkü; Özbay Mobilya evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bilir. Kıskandıran tasarımlar, kıskandıran fiyatlarla Özbay Mobilya da sizleri beklemekte…

1 Yorum(lar)

Erol Akbulut:

10 Feb 02:25:32 PM
Cevap
Ocak ayının 17 dinde teslim almam gereken ürünüm hala teslim olmadı bahaneleri bir türlü bitmek bilmiyor bugün itibariyle 12 gün süre istediler taksidin birincisini ödedigim halde ürün tam teslim edelmedigi gibi teshir ürünü bıraktılar resimlerini çektim yarın itibariyle yasal işlem başlatacagım