Kategoriler
Mobilyalar ve dekoratif tasarımlar Uncategorized

Cafe Dekorasyon

Altınöz Mimarlık ailesi olarak Afyon cafe dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Cafe dekorasyonunun öneminden bahsedecek olursak, cafenizde hakim olan dekorasyon müşterilerinizi doğrudan etkilemektedir. Günümüzde sosyal hayatın önemli bir parçası olan cafeler, müşterilerine sunduğu lezzetler kadar dekorasyonu ile tercih edilmektedir. İnsanlar vakit geçirmek için tercih ettikleri cafelerde kendilerine hitap eden bir görsellik arar. Bu görselliğin sağlanması ile hedef kitlenin kolaylıkla dikkati ve ilgisi çekilir.

cafe 5

Cafe Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilir?

Afyon cafe dekorasyon alanında müşteri isteklerine ve ihtiyacına yönelik doğru çalışmalar gerçekleştirebilmek adına dikkat ettiğimiz ve özen gösterdiğimiz bazı konular bulunuyor. Cafenin, müşterilerini en iyi şekilde ağırlaması için önemli üç madde bulunuyor.
◦Sadelik
◦Rahatlık
◦Şıklık

Bu üç madde göz önünde bulundurulduğu zaman cafe dekorasyonu daha kolay bir şekilde hazırlanmaktadır. Öncelikle cafenin hitap ettiği belirli bir müşteri sınıfı olmalı. Örneğin 18 – 35 yaş aralığındaki müşterilere ya da 35 – 55 yaş arası müşterilere hitap eden bir cafe olmalı. Cafenin ağırlıklı olarak hitap ettiği yaş aralığı belirlendikten sonra dekorasyon da o yönde gerçekleştirileceği daha başarılı sonuç elde edilir.

Her ne olursa olsun cafede sadelik hakim olmalıdır. Sadelik, şıklıktan ve kullanılan aksesuarlardan kaçınmak değildir. Cafede sadeliğin hakim olması için öncelikle renk uyumunun sağlanması gerekir. Duvarların rengi, masa ve sandalyelerin rengi, kullanılan aksesuarların ve avizelerin rengi, sunum tabaklarının, kupaların, masa üzerinde bulunan peçetelerin rengi… Eğer renk uyumunun tam anlamıyla sağlanması isteniliyorsa cafe bir bütün olarak görülmeli ve bu bütünde en ince ayrıntılar bile göz ardı edilmeden renk uyumu sağlanmalıdır. Kullanılan renkler ve diğer dekorasyon parçalarının birbirine uyumlu olması sayesinde cafede sadelik sağlanmış olunur. Cafenizi tercih edecek müşterilerin zevkleri farklı olacağı için risk almak yerine uyum yakalandığı zaman müşterilerin çoğunluğu bu uyumdan memnun kalacaktır.

catch

Afyon cafe dekorasyon sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda sadeliği ön planda tutarken şık bir dekorasyonun cafeye hakim olmasını sağlıyoruz. Cafe içerisinde kullanılan modern dekorasyon ürünleri ile şık bir görünüm elde edilir. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda ön planda tuttuğumuz diğer önemli konu ise rahatlık oluyor. Cafeyi tercih eden müşterilerin rahat etmesi için kullanılan koltuk ve sandalyeler dekorasyon bütünlüğünü sağlaması adına doğru model ve renklerde tercih edilmektedir.

Antalya Cafe Dekorasyon Çalışmalarımız

Antalya cafe dekorasyon alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşterilerinizi ağırladığınız cafenizin dekorasyonunu kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz. Müşterilerinizin dikkatini cafe dekorasyonunuz ile çekerek onlara vereceğiniz hizmetin etkili ve kaliteli olmasını sağlıyoruz. Önceliğimiz, hedef kitlenizi doğrudan etkilemek oluyor. Hedef kitlenin dekorasyondan etkilenmesi ve memnun kalması, cafenizin müşteri sayısının giderek artmasını sağlıyor. İnsanların gün geçtikçe görselliğe önem vermesi, cafelerin çeşitli lezzetleriyle veya ürünlerin uygun fiyatlı olmasıyla değil de dekorasyonla tercih edilmesini sağlıyor. Antalya cafe dekorasyon çalışmalarımızda ise hedef kitleyi ön planda tutarak uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

cafe 1

Yeni açtığınız cafenizin dekorasyonunu uzman ekibimize emanet edebileceğiniz gibi cafenizde var olan dekorasyonu değiştirmek için yine uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz, cafe dekorasyon çalışmaları için öncelikle cafenize gelerek değerlendirme yapmalıdır. Yapılan değerlendirme sonrasında sizinle iletişim halinde olarak bilgisayar ortamında dekorasyon çalışmaları yapmaktadır. Bilgisayar ortamında hazırlanan çalışmada istediğiniz değişiklikleri yaptırabilir, sizin için uygun olmayan alanları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Proje, son hali hazırlandıktan sonra size sunulur. Onay alındıktan sonra ekibimiz Antalya cafe dekorasyon alanında çalışmalara başlar. Profesyonel ekip, çalışmaları kısa sürede tamamlamaya özen göstermektedir. Sizler de Altınöz Mimarlık ile cafe dekorasyonunuzu kusursuz bir şekilde tamamlayarak müşterilerinize kusursuz bir hizmet verebilirsiniz.