Kategoriler
Mobilyalar ve dekoratif tasarımlar Uncategorized

Baza Profilleri Nelerdir?

Piyasada çok sayıda baza profilleri bulunmaktadır. Bu profiller arasından beğendiklerinizi ya da ihtiyaç duyduklarınızı seçerek, evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Düz baza, açılı baza, plastik baza, alüminyum baza, pvc kaplamalı baza, alüminyum çizgili baza ve alüminyum düz baza tercih edilen baza profilleri arasında yer almaktadır. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda belirli özelliklerde üretilmiş olan baza profilleri arasından beğendiklerinizi kullanabilirsiniz. Mutfakların olmazsa olmazları olan baza profilleri, ev dekorasyonunu tamamlayan bir parçadır.

Mutfak Baza Profilleri Nasıldır?

Değişik özelliklerde üretilmiş olan mutfak baza profilleri mutfakla uyum sağlayan dekorasyon ürünlerindendir. Özellikle alüminyum ve pvc kaplamalı olan modeller, mutfak bazaları için oldukça idealdir. Ayaklarıyla beraber sunulan bazanın klipsleri kolayca kaydırılıp, döndürülerek sabitlenebilmelidir. Böylece mutfak baza profilleri montajı da çok kısa sürmektedir. Kolay montaj özelliğiyle kullanıcıların yüzlerini güldüren A1 mutfak baza profilleri değişik özelliklerde üretilmektedir. Alüminyum dışında plastik bazalar da oldukça ilgi görmektedir. Aradığınız baza profillerine ise, kataloğumuzu inceleyerek ulaşabilmeniz mümkündür. Ölçüleri doğrultusunda alacağınız baza profiliyle mutfak dekorasyonunuzu istediğiniz biçimde yapabilirsiniz.

Alüminyum Baza Profillerinin Özellikleri Nelerdir?

Özel olarak üretilen A1 Alüminyum Baza Profili en çok tercih edilen baza profilleri arasında yer almaktadır. İnce ve estetik bir görünüme sahip olan alüminyum baza profili kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Yumuşak ve şeffaf contası sayesinde ise; neme, toza ve kire karşı bir set oluşturmaktadır. Mutfak tasarımlarınıza uygun olarak; 10, 12 ya da 15 cm. baza profillerini tercih edebilirsiniz. Değişik boyutlarda üretilen baza profilleri arasından hangisi ihtiyacınıza uygunsa onu almanız gerekmektedir.

Üretilen alüminyum baza profili baza köşe dönüşü ile ana bağlantı profillerinde dışta 90 dereceden 135 dereceye kadar farklı seçeneklere sahiptir. İçte ise 135 derece dönüş açısı seçeneğine sahiptir. Farklı açılarda seçenek sunması, değişik mimari yapılara sahip bir mutfağa kolay uyum sağlamasına katkıda bulunmaktadır. Uyum konusunda büyük bir yardımcı olan alüminyum baza profilleri, farklı tasarım mutfaklarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Renk ve desen seçimi konusunda oldukça geniş bir seçenek yelpazesi bulunmaktadır.

Baza profilleri, yumuşak ve şeffaf contası sayesinde neme ve kire karşı bir set oluşturmaktadır. Böylelikle sıvı ya da su sızması asla mümkün olmamaktadır. En yeni trendlere sahip folyo kaplama (dekor) seçenekleri sayesinde, eminiz sizin de mutfağınızda tercihiniz A1 Baza Profilleri olmaktadır.

baza profilleri, mutfak dekorasyon, mutfak profilleri, tezgah altı baza profili